O nas

Cześć! Z tej strony Andrzej i Agata (i Luke ;)). Na co dzień mieszkamy w Warszawie, tu pracujemy i opiekujemy się naszym futrzastym stworzeniem, ale w wolnych chwilach lubimy urwać się na mniejszą lub większą wycieczkę. Blog jest formą naszego pamiętnika z podróży, ale mamy nadzieję, że znajdziecie tu informacje czy tipy, które mogą Wam się przydać podczas Waszych wakacji!

Poznaliśmy się w 2011 roku, ale nasze drogi tak naprawdę przecięły się w 2016 roku i od tego czasu pozostajemy nierozłączni. Od zawsze naszym marzeniem było móc podróżować, zwiedzać świat, poznawać nową kulturę, smakować nowych smaków, aż wreszcie postanowiliśmy to realizować.

Agata – pracuję w korporacji w dziale HR, ale moją pasją są przede wszystkim koty i cała wiedza o nich. Pasjonuję się też fotografią, cały czas rozszerzając swoje umiejętności poprzez udział w różnych kursach oraz trenując “na żywo”. Na blogu odpowiadam za część graficzną, część zdjęciową oraz za wszystkie teksty. Uwielbiam pisać, a jednocześnie podróżować!

Andrzej – jestem programistą z pasji i z zawodu i interesuję się też wszystkim co dookoła – sprzęt komputerowy, sztuczna inteligencja i whisky. Poza tym lubię sport, gry planszowe, komputerowe no i oczywiście podróże. Na blogu tak jak i w pracy odpowiadam za część “back-endową” oraz za niektóre zdjęcia.

Chcesz poznać nas lepiej? Chcesz dopytać o podróż? Zachęcamy do kontaktu e-mail: kontakt@burzywpodrozy.pl 📧